Warsztaty dla ambasadorów firmy Cohlear

Bez tytułua

Witam!
Mam nadzieję, że już odpoczywacie po zdanej sesji. ;)
Jako użytkownik implantu ślimakowego zostałam zaproszona na warsztaty dla ambasadorów Cochlear. Przyjechałam do Zakopanego 30 czerwca i na zdjęciu dołączam trzydniowy program.

Bez tytułu

20160630_165123

20160630_165127

Ogólne odniosłam pozytywne wrażenie z tego wydarzenia, gdyż wtedy miałam okazję porozmawiać z matkami dzieci implantowanych oraz dorosłymi i seniorami, którzy w późniejszym wieku mieli zabieg wszczepienia implantu.
Poznałam bazę informacji Razem dla słuchu, które warto sięgnąć jak są trudne pytania czy wątpliwości przy podjęciu decyzji w jakiej klinice wszczepić implant czy inne rzeczy związane ze słuchem. Więcej informacji: razemdlasluchu.pl.
Po rozmowie z Panią Marią ze Stowarzyszenia „Słyszeć bez granic” podpisałam członkostwo, gdyż podoba mi się działanie w kierunku, aby każdy użytkownik implantu mógł dostać nowy procesor mowy po 5 latach użytkowania. Wymiana jest niezbędna, gdyż są coraz nowsze rozwiązania i lepsze procesory mowy. Podobnie wygląda sytuacja z aparatami słuchowymi. Podaję link, żeby zapoznać się z tym: slyszecbezgranic.pl.
Warsztaty uświadomiły mi, że jednak jest duża grupa osób, którzy nie słyszeli o rozwiązaniu, kiedy aparat słuchowy nie wystarcza – o implancie ślimakowym czy Baha. Myślałam, że jak jest w mediach często wspomniane o tym, to każdy wie. Jednak wiele osób nie wie, że zabieg jest w 100% refundowany z NFZ i każdy kto potrzebuje może skorzystać z takiej możliwości.
Piękne widoki miałam z Hotelu Geovita na góry i cieszy mnie to, że poznałam różne historie ludzi, którzy przeszli trudności z niedosłuchem.
Łączy Nas zadowolenie z korzystania implantu Cochlear.

image

2016-07-06_00.36.39

Podaję linka na bezpłatny Magazyn Cochlear News, nawet jak osoba nie ma implantu to może zamówić. Wystarczy napisać e-mail.
http://www.medicus.com.pl/implanty-sluchowe/informacje/magazyn-cochlear-news

Alicja Nowogrodzka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>