Wykład dr Katarzyny Zgirskiej-Kulazińskiej pt. „Jak skutecznie i bezpiecznie oczyścić organizm?”

W upalnym dniu 25.06.2016 roku odbyła się w Lublinie wydarzenie organizowanej przez firmę Forever Living Products. Wykład poprowadziła dr Katarzyna Zgirskia-Kulazińska, na temat „Jak skutecznie i bezpiecznie oczyścić swój organizm”.
Na początek wyjaśniła dlaczego większość ludzi ma problem z wagą i czemu odczuwają głód pomimo zjedzenia dużej ilości jedzenia. Głównym problemem jest nieodpowiednie dobrane produkty w swoim jadłospisie, między innymi warto zrezygnować z (4xB):
-Białej mąki
-Białej soli
-Białego cukru
-Białego ryżu.
Ponieważ te produkty w znacznej ilości są doskonałą pożywką na grzyby Candida, która powoduje wilczy apetyt, wzdęcia, zgagę, zmęczenie, migreny, sińce pod oczami, cellulit, alergie, depresje czy nadwagę.
Wspomniano o ważnej roli oczyszczaniu jelita grubego i o odczynie od 7,35 do 7,45 pH całego organizmu, żeby móc utrzymać w zdrowiu wszystkie narządy.
Przyczyną zakwaszenia jest:
-zbyt mało płynów
-zbyt mało produktów surowych
-za dużo pokarmów białkowych.
Wiele ciekawych rzeczy dowiedziałyśmy i naprawdę warto było przyjść na wykład, żeby dowiedzieć się jak zacząć prowadzić zdrowszy styl życia.
Nie zapomnijcie o uzupełnianiu chromu, nasze nerwy lubią to. ;)
Wzięły udział: Alicja Nowogrodzka i Karolina Czaban
IMG_3359

IMG_2526

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>