Wypad do kina, na film „Zanim się pojawiłeś”

Witajcie Czytelnicy!

Jak większość studentów wie, że mamy gorący okres w postaci sesji oraz obron. Przy okazji powodzenia wszystkim! ;)
Postanowiłam zaprosić chętnych z Koła na relaks do kina na film “Zanim się pojawiłeś”.

aaaa

Opis filmu: http://www.filmweb.pl/film/Zanim+si%C4%99+pojawi%C5%82e%C5%9B-2016-723705
Wcześniej czytałam książkę [http://lubimyczytac.pl/ksiazka/302110/zanim-sie-pojawiles], która mi się spodobała i na podstawie, której został nakręcony film.
Kupiliśmy bilety, jak zwykle porobiliśmy wspólne zdjęcia. :D

aaaaaaaa

Sorry za jakość, ale jak widać, nie jest naszą mocną stroną. :D
Jakie mieliśmy odczucia po seansie?
Przyjemnie się oglądało, a potem mieliśmy temat dyskusji, mianowicie, czy warto poddać się eutanazji z własnej woli i jak otoczenie reaguje na to? Rozmawialiśmy szczerze ze sobą o tym i wymienialiśmy się różnymi punktami widzenia.
Muzyka jak dla mnie to była bomba! Nawet dodałam utwory do swojej prywatnej listy. A większość niesłyszących powiada, że słuchu nie ma. ;)

http://www.tekstowo.pl/soundtrack,zanim_sie_pojawiles.html

Chciałabym zwrócić uwagę jeszcze na to, że film w sposób delikatny edukuje jakie potrzeby mają osoby z niepełnosprawnością ruchową. Film pokazuje na co zwrócić uwagę przy organizowaniu wyjścia czy wyjazdu osobom poruszającym się na wózku.

Czy warto wybrać się na “Zanim się pojawiłeś”?
Tak, jeśli lubisz proste historie przepełnione emocjami przy pięknym krajobrazie i jak chcesz miło spędzić czas z przyjaciółmi, tzn. bez strzelaniny czy przemocy. :)

To co? Idziesz do kina?
autor:Alicja Nowogrodzka

Czas na relację Wojtka. :)

Siema. Z tej strony Wojtek, jedna z kilku osób oglądająca ten film z kinowego siedzenia.
W pełni zgadzam się z autorką powyższej notki. Film ten zrobił na mnie ogromne (pozytywne) wrażenie. Jeśli pamiętacie filmy „Szkoła Uczuć” i „Szkoła Uczuć 2″, albo i (a niech zaszaleje ;)) „8 Mila”, to napiszę że film „Zanim się pojawiłeś” wciągnie Was równie dobrze jak tamte filmy. A podczas jego oglądania, będziecie przeżywać paletę barw różnych samych pozytywnych emocji. Gdy tylko nadejdzie koniec filmu, to zapewniam Was, że wyjdziecie z sali bogatsi o nowe spojrzenie (bo podane z ciekawej formie) na temat miłości i wierności do drugiej połówki jak i wspierającej rodzinie. Gorąco zachęcam do oglądnięcia tego filmu w gronie bliskich Wam osób a następnie wyjście na pizzę albo inną atrakcje i radosne spędzenie czasu w gronie zakręconych przyjaciół.
Niezapomniane wrażenia to były!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>