Podziękowania za udział w Konferencji.

W imieniu Koła Naukowego Studentów Niesłyszących i Słabo Słyszących  ”Surdus Loquens”, koordynowanego przez dr Aleksandrę Borowicz, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za liczne przybycie, wkład i zaangażowanie w Konferencję naukową:

pt. „O tym się nie mówi II- aspekty audiologiczne, technicznie i rehabilitacyjne uszkodzeń słuchu” 

 

Konferencja, która odbyła się w dniu 4 grudnia 2015 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II – dotyczyła problemów z jakimi zmagają się osoby Niesłyszące i Słabosłyszące.

Zainteresowanie tematem przerosło nasze oczekiwania. Z wielką satysfakcją obserwowaliśmy Państwa zainteresowanie przedstawianymi przez prelegentów tematami.

W dniu następnym, czyli 5 grudnia odbyło się szkolenie: pierwsza część przeprowadzona przez dr Aleksandrę Borowicz dotyczyła odczytywania audiogramu (co Nasz audiogram mówi o naszym niedosłuchu). Następną część szkolenia przeprowadziła  p. Lidia Smolarek-Best z EFHOH z tematem „Sztuka wnikania w siebie – jak zarządzać samym sobą”. Natomiast 6 grudnia odbyła się wycieczka po Lublinie z przewodnikiem, dzięki wsparciu ze strony Prezydenta Miasta Lublin p. Krzysztofa Żuka. 

Z opinii uzyskanych od Państwa wiemy, iż był to pożytecznie, dobrze zainwestowany czas.

Zdobyliśmy nowe doświadczenia oraz poznaliśmy ciekawych ludzi.

Bez Państwa  udziału realizacja konferencji nie byłaby możliwa. Dziękujemy.

Chcielibyśmy też podziękować serdecznie Prezydentowi za objęcie Naszego przedsięwzięcia Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin!

konferencja

Zdjęcia z dnia konferencji:


https://photos.google.com/share/AF1QipOQxM-izcxLiZ70y3PcTjbR9GSQv_915ltF-MfGZt1e9NJZQM4VdQ-d9ee-FR4q5A?key=QVoySnhLTVFqZktyN3hxTmxkenlHb1RldnlFYTZ3

 

Zdjęcia ze szkolenia:


https://photos.google.com/share/AF1QipNNx0dMrg5QQ_mo-nP5zZGCUlM3e8hdoqoMRwMUrM5j_5TZGPUIeXYJcfKGMVgrkg?key=M28ycUlVaUJBSEpxV2g3d1c3enRCMWVBVDF4MnVn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>